Easy History Cleaner

Android için Geçmiş Temizleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 647 KB
  • Version 1.23
  • Dil İngilizce
  • Firma Bazinga!
Easy History Cleaner; Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda güvenle kullanabileceğiniz, cihaz geçmişinizi kolaylıkla temizlemenize olanak sağlayan kullanımı kolay ve tamamen ücretsi bir Android için Geçmiş Temizleme Uygulamasıdır.

Easy History Cleaner; Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda güvenle kullanabileceğiniz, cihaz geçmişinizi kolaylıkla temizlemenize olanak sağlayan kullanımı kolay ve tamamen ücretsi bir Android için Geçmiş Temizleme Uygulamasıdır.

Uygulama sayesinde tarayıcı geçmişi, gelen ve giden aramalar, Google servisleri üzerindeki aramalar gibi bir çok cihaz geçmişinizi basit bir şekilde temizleyebilir, sisteminizin yükünü azaltabilirsiniz.

Easy History Cleaner uygulaması ile Tarayıcı geçmişi, Uygulama içerisinde bulunan gizli geçmiş dosyalarını, gelen ve giden aramaları, cevapsız çağrıları, Gmail arama geçmişi, Google Maps arama geçmişi, Google Play arama geçmişi, YouTube arama geçmişi, Google arama kutusu geçmişi ve indirelen dosyalar geçmişini kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Easy History Cleaner indir